19 kwietnia 2009

Plac zabaw

Piękny dzień sprzyjał spacerom. Aby ominąć tłumnie odwiedzane punkty, wylądowaliśmy w miejscu trochę zapomnianym, ale niezwykle urokliwym. Stary plac zabaw pamięta czasy moich wagarów w podstawówce:) Wciąż ta sama karuzela, to samo rześkie powietrze...
Dzieci jak zwykle zachwycone. Ekstremalne kręcenie karuzeli przez tatę wywoływało salwy śmiechu. Jak niewiele takim małym istotom potrzeba do szczęścia.


7 komentarzy:

 1. zgadza sie dzieciom tak nie wiele potrzebne do szczescia,,mała wycieczka na plac zabaw z rodzicami i zabawa z tatusiem to njalepsze chwile dla dzieci:))
  a plac zabaw rzeczywiście z klimatem,,bardzo urokliwe miejsce:)\pozdrawiam serdecznie i sle usciski dla pociech:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie pokazałaś ten plac zabaw... Aż mi się przypomniały moje wyprawy w takie miejsca :D
  A chwile spędzone z rodzicami na beztroskiej zabawie zostają, jak najcenniejszy skarb, w pamięci przez całe życie.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawie takie same jak na placu szkolnym w mojej podstawówce.To były czasy...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój niestety już nie istnieje. Też był taki klimatyczny, z huśtawkami... Mówiło się jeszcze na niego "ogródek jordanowski" - kto tą nazwę pamięta?

  OdpowiedzUsuń
 5. "...szanujmy wspomnienia ..."

  Podejrzewam, że już wkrotce i ten plac zmieni oblicze...
  Ogrodek jaordanowski - jak najbardziej używa się tej nazwy :))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. wiele, niewiele - wszystko zależy od punktu widzenia - są dzieci, dla których tata obracający karuzelą to rzecz niedostępna...
  LLooka - dzięki za wizytę i wielkie DZIĘKI za link do ciel d'orange; na ten blog kiedyś trafiłam, ale nie zapisałam adresu i potem umknął mojej uwadze, jest piękny i rzeczywiście bardzo "drzwiowy".
  Karuzelowe obdrapańce też podobają mi się ogromnie - coraz mniej takich miejsc "z pamięcią". Wnętrza Twojego domu wysmakowane i jak zawsze - perfekcyjne, profesjonalne zdjęcia. Chylę czoła :)
  Pozdrawiam serdecznie, P.

  OdpowiedzUsuń