6 lutego 2009

Codzienny rytuał


Dzieciaczkom też należy się oprawa kąpieli. Codzienna pianka to rytuał. Kolejka do sypania soli i wyliczanie, kto pierwszy. Puszczanie baniek mydlanych i barwienie wody tabletkami musującymi wizualnie urozmaica tę prozaiczną powinność. Ale na tym nie koniec - nurkowanie w okularach, wodospady wody wylewane z balonów i cała menażeria tonących zabawek, to tylko niektóre z pomysłów moich pociech. A później tona mokrych ręczników suszona na kaloryferach towarzyszy rodzicom w wieczornych seansach filmowych. Ale nawilżanie powietrza podobno jest wskazane?


7 komentarzy:

 1. Ale frajdę muszą mieć Twoje dzieci podczas kąpieli :)
  A to za sprawą mamy która tak je dopieszcza i pozwala na zabawę.
  Pozdrowienia dla całej gromadki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Smakowite kąpiele :)
  I pięknie sfotografowana bańka mydlana :))
  Miłego weekendu, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam u siebie, góry piany i zabawek w kąpieli . Najlepsza zabawa !!1
  Świetne zdjęcia ,widać że Tobie też sprawia to radochę .
  Pozdrawiam serdecznie .

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawie wszystkie zdjęcia robię w asyście córki, ale dziś syn został w domu, ponieważ zmogło go choróbsko i to właśnie on był głównym pstrykaczem. Ja dmuchałam banki i mówiłam już:)Zabawa była przednia. Joanno z fotografią dopiero raczkuję i eksperymentuję, ale miło że się podoba. Pozdrawiam Was!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ilooś, musisz być fajną mamą pozwalając dzieciom na takie wariactwa. Świetnie wyglądają te krówkowe "prysmaki" kąpielowe :) Gdzież Ty coś takiego wynajdujesz? :)

  Zapraszam do mnie - Agutek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie... Już widzę te zabawy kąpielowe! My niestety na większe wygłupy podczas kąpieli nie możemy sobie pozwolić bo jest tylko prysznic :( ale nie jest źle.
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale super! Sama bym się tak popluskała z zalaniem całej łazienki :D tylko potem sama musiałabym to sprzątać, a to już nie byłoby takie fajne

  OdpowiedzUsuń