13 sierpnia 2012

Święto latawca i wiejska impreza


Sama się dziwię, że wypad na tą imprezę to była moja inicjatywa. Choć pogoda co rusz zmieniała się jak w kalejdoskopie, postanowiliśmy pojechać na święto latawca do pobliskiej wsi Słomka. Były : remiza strażacka, a w niej sklepik serwujący żurek, ławeczki pełne miejscowej starszyzny, kawalerowie przechadzający się z plastikowym kuflem pełnym piwa, roześmiane dziewczyny, biegające, rozkrzyczane dzieci i latawce... Choć te ostatnie wydawały się być tylko pretekstem, aby zorganizować niedzielną atrakcję dla miejscowej społeczności. Muzyka serwowana przez tamtejszych DJ-ów wywoływała może uśmieszek na mojej i Gera twarzy, ale wieczorem jednogłośnie stwierdziliśmy, że takiej imprezy nam było trzeba;)))

14 komentarzy:

  1. latawce dmuchawce wiatr...
    Czasem i takiej imprezy potrzeba ;)
    pozdrawiam
    Ag

    OdpowiedzUsuń
  2. odrobina wiatru, chęci, smiechu i zabawa na 102! pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Super klimaty:)
    zapraszam na moje candy http://dekoracyjnydom.blogspot.com/
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  4. Fajne są takie imprezy ludowe .Trzeba tylko do nich podejść na luzie i dać się ponieść atmosferze.Mimo swojego wieku tez lubię takie wyjścia.)

    OdpowiedzUsuń
  5. Takie imprezy są najlepsze ;D Pozdrawiam, www.monika-paula.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. hej LLooka:) uwielbiam takie imprezy w mniejszych miejscowościach:))) ten klimat jeste niesamowity! :) my często bywamy na tzw. "dniach żarowa", gdzie organizowane są co roku koncerty i zabawy dla dzieci. nie wiem jak to się dzieje, ale zawsze świeci piękne słońce, a ciasta przygotowane przez koło gospodyń wiejskich smakują wszystkim bez wyjątku:) latawce na niebie fantastyczne!
    pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń
  7. A wiesz Karola że my święto latawca , organizowaliśmy sami na własnym podwórku?
    Chodziłam dumna jak paw, ponieważ mój tato był mistrzem w budowaniu skrzynkowców ;)
    Ależ to były beztroskie czasy!

    OdpowiedzUsuń
  8. Fajne takie święta są:) Dziś ja mam święto... dzień osób leworęcznych:). Każdemu czasem potrzebna jest taka odskocznia od codzienności.
    Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń
  9. Oj tak, takie imprezy w małych miejscowościach mają super klimat:-) w moim rodzinnym P. czasem takowe mają miejsce:-) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  10. Najważniejsza jest dobra zabawa.
    Pozdrowienia serdeczne

    OdpowiedzUsuń
  11. czasami an takich imprezach jest naj zabawa ;)

    OdpowiedzUsuń